F1 Otteluohjelma

Hippoliiga 2018-2019

F1 09 Otteluohjelma

Peliryhmät: Jyp A, Jyp B, Jyp C, Jyp D, Jyp E, Jyp F, Jyp F2, Diskos A, Diskos B, Diskos C, Jyki, Urho, Keupa, Pelikaanit


(HUOM!)** Kenttä on jaettu kahden F2 ja F1 peliryhmän kanssa, voitte sopia keskenään pelaatteko vain oman ikäryhmän kanssa vastakkain koko jääajan tai sopikaa F2 ja F1 peliryhmien kanssa myös vastakkain pelaamisesta kyseisellä jäävuorolla.

Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
13.10. Buugi 1
09.00-10.50
Ottelupari 1
Jyp A Diskos C 09.00-10.50
Jyp B Jyki
Ottelupari 2
Jyp A Jyp B Jyki Diskos C
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Jyp A Jyki Jyp B Diskos C
11.00-12.50
Ottelupari 1
Urho Jyp F 11.00-12.50
Jyp E Diskos B
Ottelupari 2
Urho Jyp E Jyp F Diskos B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Urho Diskos B Jyp E Jyp F
13.00-14.50
Ottelupari 1
JYP F2 Jyp C 13.00-14.50
Diskos A Pelikaanit
Ottelupari 2
JYP F2 Diskos A Jyp C Pelikaanit
Ottelupari 3JYP F2 Pelikaanit Jyp C Diskos A
15.00-16.50
Buugi 1! Jyp D Keupa 15.00-16.50
(HUOM!**)



Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
27.10. Buugi 1
09.00-10.50
Ottelupari 1
Jyp D Urho 09.00-10.50
JYP F2 Jyp A
Ottelupari 2
Jyp D JYP F2 Jyp A Urho

Pelinohjaa: Kotijoukkue

Ottelupari 3
Jyp D Jyp A JYP F2 Urho
11.00-12.50
Ottelupari 1
Jyp B Jyp F 11.00-12.50
Keupa Jyp C
Ottelupari 2
Jyp B Keupa Jyp C Jyp F

Ajanotto: Vierasjoukkue

Ottelupari 3
Jyp B Jyp C Keupa Jyp F
13.00-14.50
Ottelupari 1
Diskos B Jyki 13.00-14.50
Jyp E Diskos C
Ottelupari 2
Diskos B Jyp E Diskos C Jyki
Ottelupari 3
Diskos B Diskos C Jyp E Jyki
15.00-16.50
BUUGI 1!
Pelikaanit Diskos A 15.00-16.50
(HUOM!**)
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
10.11. Buugi 1
09.00-10.50
Ottelupari 1
Diskos C Pelikaanit 09.00-10.50
Jyp F Jyp A
Ottelupari 2
Diskos C Jyp F Jyp A Pelikaanit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3Diskos C Jyp A Jyp F Pelikaanit
11.00-12.50
Ottelupari 1
Jyki Keupa 11.00-12.50
Jyp D Jyp C
Ottelupari 2
Jyki Jyp D Jyp C Keupa
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Jyki Jyp C Jyp D Keupa
13.00-14.50
Ottelupari 1
Urho Diskos A 13.00-14.50
Jyp B Jyp E
Ottelupari 2
Urho Jyp B Jyp E Diskos A
Ottelupari 3
Urho Jyp E Jyp B Diskos A
15.00-16.50
BUUGI 1!
JYP F2 Diskos B 15.00-16.50
(HUOM!**)

Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
24.11. Buugi 1
09.10-11.00
Ottelupari 1
Urho Pelikaanit 09.10-11.00
Jyp D Jyp B
Ottelupari 2
Urho Jyp D Jyp B Pelikaanit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Urho Jyp B Jyp D Pelikaanit
11.10-13.00
Ottelupari 1
Jyki JYP F2 A 11.10-13.00
Diskos A Diskos C
Ottelupari 2
Jyki Diskos A Diskos C JYP F2 A
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Jyki Diskos C Diskos A JYP F2 A
13.10-15.00
Ottelupari 1
Keupa Diskos B 13.10-15.00
Jyp C Jyp F
Ottelupari 2
Keupa Jyp C Jyp F Diskos B
Ottelupari 3
Keupa Jyp F Jyp C Diskos B
15.10-17.00BUUGI 1!
Jyp E Jyp A
!HUOM
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
1.12. Buugi 1
09.10-11.00
Ottelupari 1
Jyp E Pelikaanit 09.10-11.00
KeupaJyp F
Ottelupari 2
Jyp E Keupa Jyp F Pelikaanit
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Jyp E Jyp F Keupa Pelikaanit
11.10-13.00
Ottelupari 1
Jyp D Diskos B 11.10-13.00
Diskos A Diskos C
Ottelupari 2
Jyp D Diskos A Diskos C Diskos B
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Jyp D Diskos C Diskos A Diskos B
13.10-15.00
Ottelupari 1
Urho Jyp F2 A 13.10-15.00
Jyki Jyp A
Ottelupari 2
Urho Jyki Jyp A Jyp F2 A
Ottelupari 3
Urho Jyp A Jyki Jyp F2 A
15.10-17.00
BUUGI 1!
Jyp B Jyp C
!HUOM
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
8.12. Buugi 1
09.10-11.00
Ottelupari 1
Diskos A Keupa 09.10-11.00
Jyp A Jyp D
Ottelupari 2
Diskos A Jyp A Jyp D Keupa
  • Pelinohjaa: Kotijoukkue
Ottelupari 3
Diskos A Jyp D Jyp A Keupa
11.10-13.00
Ottelupari 1
Pelikaanit Jyki 11.10-13.00
Diskos B Jyp C
Ottelupari 2
Pelikaanit Diskos B Jyp C Jyki
  • Ajanotto: Vierasjoukkue
Ottelupari 3
Pelikaanit Jyp C Diskos B Jyki
13.10-15.00
Ottelupari 1
Jyp F2 A Jyp B 13.10-15.00
Jyp E Jyp F
Ottelupari 2
JYP F2 A Jyp E Jyp F Jyp B
Ottelupari 3
JYP F2 A Jyp F Jyp E Jyp B
15.10-17.00
BUUGI 1!
Urho Diskos C
!HUOM
Kenttäpuolisko A
Kenttäpuolisko B
12.1 Vaajakoski
09.10-11.00 Ottelupari 1 Jyki Urho 09.10-11.00 Jyp D Diskos A
Ottelupari 2 Jyki Jyp D Diskos A Urho
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyki Diskos A Jyp D Urho
11.20-13.10 Ottelupari 1 Jyp A Pelikaanit 11.20-13.10 JYP F2 A Diskos C
Ottelupari 2 Jyp A JYP F2 A Diskos C Pelikaanit
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp A Diskos C JYP F2 A Pelikaanit
13.30-15.20 Ottelupari 1 Jyp B Jyp F 13.30-15.20 Diskos B Keupa
Ottelupari 2 Jyp B Diskos B Keupa Jyp F
Ottelupari 3 Jyp B Keupa Diskos B Jyp F
Palokka tekojää
15.30-17.20 Huom!!!**
Jyp E Jyp C
Huom!!!**
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
19.1. Buugi 1 09.10-11.00 Ottelupari 1 Jyp F Jyp A 09.10-11.00 Diskos B Urho
Ottelupari 2 Jyp F Diskos B Urho Jyp A
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp F Urho Diskos B Jyp A
11.10-13.00 Ottelupari 1 Jyp C Jyp B 11.10-13.00 Jyki Diskos C
Ottelupari 2 Jyp C Jyki Diskos C Jyp B
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp C Diskos C Jyki Jyp B
13.10-15.00 Ottelupari 1 Jyp D Jyp E 13.10-15.00 Pelikaanit Diskos A
Ottelupari 2 Jyp D Pelikaanit Diskos A Jyp E
Ottelupari 3 Jyp D Diskos A Peliknaait Jyp E
15.10-17.00 BUUGI 1! Keupa JYP F2 A
!HUOM
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
26.1. Buugi 1 09.10-11.00 Ottelupari 1 Jyp A Jyp C 09.10-11.00 Diskos A Keupa
Ottelupari 2 Jyp A Diskos A Keupa Jyp C
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp A Keupa Diskos A Jyp C
11.10-13.00 Ottelupari 1 Jyp E Jyp D 11.10-13.00 Jyp F2 A Urho
Ottelupari 2 Jyp E Jyp F2 A Urho Jyp D
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp E Urho Jyp F2 A Jyp D
13.10-15.00 Ottelupari 1 Jyp B Jyp F 13.10-15.00 Diskos B Diskos C
Ottelupari 2 Jyp B Diskos B Diskos C Jyp F
Ottelupari 3 Jyp B Diskos C Diskos B Jyp F
15.10-17.00 BUUGI 1! Jyki Pelikaanit
!HUOM
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
9.2. Buugi 1 09.10-11.00 Ottelupari 1 Pelikaanit Urho 09.10-11.00 Jyp A Jyp B
Ottelupari 2 Pelikaanit Jyp A Jyp B Urho
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Pelikaanit Jyp B Jyp A Urho
11.10-13.00 Ottelupari 1 Jyp C Jyp E 11.10-13.00 Diskos A Jyki
Ottelupari 2 Jyp C Diskos A Jyki Jyp E
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp C Jyki Diskos A Jyp E
13.10-15.00 Ottelupari 1 Jyp F Jyp D 13.10-15.00 Diskos B Keupa
Ottelupari 2 Jyp F Diskos B Keupa Jyp D
Ottelupari 3 Jyp F Keupa Diskos B Jyp D
15.10-17.00 BUUGI 1! Jyp F2 A Diskos C
!HUOM
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
16.2. Palokka tekojää 5v5!!!! 09.00-10.00 Jyp A Pelikaanit
Pelinohjaa: Kotijoukkue 10.15-11.15 Jyp B Diskos A
11.30-12.30 Jyp C Keupa
Ajanotto: Vierasjoukkue
12.45-13.45 Jyp D Urho
14.00-15.00 Diskos B Jyki
Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
2.3. Buugi 1 09.10-11.00 Ottelupari 1 Diskos A Diskos B 09.10-11.00 Jyp B Jyp A
Ottelupari 2 Diskos A Jyp B Jyp A Diskos B
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Diskos A Jyp A Jyp B Diskos B
11.10-13.00 Ottelupari 1 Diskos C Urho 11.10-13.00 Jyp C Jyp D
Ottelupari 2 Diskos C Jyp C Jyp D Urho
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Diskos C Jyp D Jyp C Urho
13.10-15.00 Ottelupari 1 Jyp F2 A Jyki 13.10-15.00 Keupa Pelikaanit
Ottelupari 2 Jyp F2 A Keupa Pelikaanit Jyki
Ottelupari 3 Jyp F2 A Pelikaanit Keupa Jyki
15.10-17.00 BUUGI 1! Jyp E Jyp F
!HUOM

Kenttäpuolisko A Kenttäpuolisko B
16.3. Buugi 1 09.10-11.00 Ottelupari 1 Jyp A Jyp B 09.10-11.00 Jyp C Jyp D
Ottelupari 2 Jyp A Jyp C Jyp D Jyp B
Pelinohjaa: Kotijoukkue Ottelupari 3 Jyp A Jyp D Jyp C Jyp B
11.10-13.00 Ottelupari 1 Jyp E Jyp F 11.10-13.00 Jyp F2 A Jyki
Ottelupari 2 Jyp E Jyp F2 A Jyki Jyp F
Ajanotto: Vierasjoukkue Ottelupari 3 Jyp E Jyki Jyp F2 A Jyp F
13.10-15.00 Ottelupari 1 Diskos A Diskos B 13.10-15.00 Diskos C Keupa
Ottelupari 2 Diskos A Diskso C Keupa Diskos B
Ottelupari 3 Diskos A Keupa Diskos C Diskos B
15.10-17.00 BUUGI 1! Pelikaanit Urho
!HUOM
Kenttäpuolisko A

Kenttäpuolisko B
23.3. Keuruu09.00-10.50Ottelupari 1Jyp B Jyp F 09.10-11.00Jyki Diskos C
Ottelupari 2Jyp BJykiDiskos CJyp F
Pelinohjaa: KotijoukkueOttelupari 3Jyp BDiskos CJykiJyp F
11.00-12.50Ottelupari 1Keupa Jyp A 11.10-13.00Urho Diskos B
Ottelupari 2KeupaUrhoDiskos BJyp A
Ajanotto: VierasjoukkueOttelupari 3KeupaDiskos BUrhoJyp A
13.00-14.50Ottelupari 1
Jyp C 13.10-15.00Jyp D Jyp E
Ottelupari 2
Jyp DJyp EJyp C
Ottelupari 3
Jyp EJyp DJyp C
15.00-16.50Diskos A Jyp F2 A

Hippoliiga sarjavastaava : Santeri Palsola, p. 044 3466620 Sposti: santtu.palsola@jypjuniorit.fi


   
Lisää uutisia
JYP Juniorit
«  Maaliskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat